خدمات ما

مشاوره تبلیغاتی

مشاوره

مشاوره همراهی تبلیغاتی برای نتیجه موفق تر
اطلاعات بیشتر

مشاوره تبلیغاتی

تا بحال شده در میان انبوه انتخاب های جذاب و حیاتی سر در گم شده باشید و یا تا بحال چندباری یک مسیر را رفته باشید و نتیحه آن نبوده که میخواستید و در انتها سرخورده شده باشید؟

پس وجود یک مشاوره تبلیغاتی میتواند به شما در انتخاب درست ترین روش تبلیغات و توسعه کمک کند و یک برنامه مدون و مستمر برای رشد و تبلیغات داشته باشید.

تولیدات ویدئویی

محتوای ویدئویی امروزه پایه ثابت شبکه های اجتماعی بوده و تاثیر عمیقی بر سلیقه مخاطبین و سبک زندگی آنان دارد به طوری که کودکان و نوجوانان آینده کاری خود را تحت تاثیر محتوای ویدئویی مانند فیلم و سریال ها و مستند ها تنخاب میکنند، این خود نشان دهنده موقعیت بسیار مهم یک محتوای ویدئویی استاندادر و با کیفیت است.

تولیدات ویدئویی

تولیدات ویدئویی

تیزر تبلیغاتی، موزیک ویدئو،مستند سازی و ...
اطلاعات بیشتر

طراحی سایت

طراحی و اجرای سایت

طراحی و اجرای سایت از آنالیز تا طراحی رابط کاربری
اطلاعات بیشتر

یک سایت کارآمد سریع درآمد زا

داشتن یک وب‌سایت برای هر کسب و کار، بسیاری از مزایا و فوایدی را به همراه دارد. به عنوان مثال، با داشتن یک وب‌سایت، شما قادر خواهید بود تا به صورت آنلاین با مشتریان خود در ارتباط باشید و ارتباط بین شرکت و مشتری را تسهیل کنید. همچنین، با داشتن یک وب‌سایت، شما می‌توانید به مشتریان خود اطلاعات دقیقی در مورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید و این امر می‌تواند به افزایش فروش و در نتیجه سود شما کمک کند.

طراحی گرافیک

تاثیر اولیه یک گرافیک زیبا همیشه اهمیت بسیار بالایی داشته، دارد و خواهد داشت، برداشت مخاطب در اولین برخورد تاثیری دائمی از چهره کسب و کار در ذهن مخاطب دارد بنابر این داشتن یک گرافیک اصولی و چشم نواز ، یک امر حیاتی برای کسب و کار شماست.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی هویت بصری، پوستر و بیلبورد، لوگو و...
اطلاعات بیشتر

تولیدات صوتی

تولیدات صوتی

پادکست، ضبط نریشن، رادیو پارک و ...
اطلاعات بیشتر

تولیدات صوتی

تولیدات صوتی شامل ضبط قطعه های موسیقی، ضبط پادکست و نزیشن های تبلیغاتی میشود که اینجا در پل ما در یک استدیوی حرفه ای و تجهیزات بروز و استاندارد در کنار شما هستیم.

شبکه های اجتماعی معجزه میکنه!

یکی از مزایای اصلی مدیریت شبکه‌های اجتماعی با استفاده از استراتژی‌های بازاریابی، افزایش شناخت برند می‌باشد. با ارائه محتوای جذاب و مفید، شرکت‌ها می‌توانند به آسانی شناخت برند خود را در بین مخاطبان تقویت کنند و به مشتریان نشان دهند که چرا باید به شرکت‌شان اعتماد کنند. 

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

تدوین استراتژی های رشد و توسعه بیزینس از طریق شبکه های اجتماعی
اطلاعات بیشتر
video productions

انیمیشن سازی

انیمیشن سازی

موشن گرافی، استوری موشن، استاپ موشن و ...
اطلاعات بیشتر

انیمیشن

انیمیش ها با جذابیت بصری خودشان  همیشه توجه ها را به شکل خاصی به خودشان معطوف میکنند و اثر بسیار زیاد در جلب توجه و تاثیر بر ذهن مخاطب دارند، موشن گرافی و تبلیغات از این دست مخصوصا در آکاه سازی مخاطبین از خدمات خاص تاثیر بسیاری دارد.

عکاسی

ثبت تصاویر با کیفیت و چشم نواز نیازی به توضیح ندارد که چه تاثیری بر چهره کسب و کار شما دارد، از همین رو کانون رسانه ای پل با  بهترین تحهیزات و عکاسان جوان به شکل یک پکیج کامل اقدام به تصویر برداری از کسب .کار شما میکند .

عکاسی

عکاسی

صنعتی، رویداد و همایش ها، معرفی محیط و ...
اطلاعات بیشتر