طراحی گرافیک

داشتن یک هویت بصری چشم نواز تاثیر مهمی بر دیدگاه مخاطبان در نگاه اولیه دارد. 

مشتریان شما در اولین نگاه برداشت خود را از برند شما میگیرند و این تماس اولیه به شما یک شانس بزرگ برای اقناع مخاطب و ایجاد حس برتری میدهد.

طراحان گرافیک، مفاهیم بصری را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری و یا دست ایجاد می کنند. آنها با این کار سعی دارند تا ایده های الهام بخش خود را پیاده سازی کنند و در اطلاع رسانی و ارتباط با مصرف کنندگان و زیباسازی دنیای پیرامون استفاده کنند. آنها طراحی  و توسعه هویت بصری شرکت ها و موسسات و کسب و کار های بزرگ و کوچک در اختیار دارند. خلق دنیایی زیبا از رسالت های یک طراح گرافیک است.

یکی از مهمترین و پر ارزش ترین کارهای یک گرافیست طراحی لوگو حرفه ای می‌باشد که هویت یک سازمان را تعیین می کند. هماهنگی میان اجزای مختلف یک برند باید ایجاد بشود تا برند شما آینده درخشانی داشته باشد در این راستا نق ش طراحی گرافیک در تحقق و طراحی ابعاد بسیار موثر است.

انواع خدمات طراحی گرافیک

طراحی لوگو

یک لوگو خوب، ساده و بدون پیچیدگی هست، تا در ذهن مخاطب ماندگار باشه و در عین حال در بعضی از سبک های طراحی، ارزش های کسب و کار رو هم نشون بده

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری شامل المان های مختلفی ازجمله فونت، رنگ، اشکال،آیکون
و ..که اگر بصورت اختصاصی طراحی بشن، مثل امضای کسب و کار شماست

سوشال دیزاین

طراحی هویت در شبکه های اجتماعی از اهمیت بالایی برخورداره چراکه باعث میشه در میان انبوه محتوا های مختلف محتوا های بیزینس شما شناخته شده و خاص باشه

اگر قصد داری که یک هویت بصری استاندارد داشته باشی بچه های پل توی این کار حرفای زیادی برای گفتن و تحربه های خوبی برای ارائه دارن،فقط کافیه بهمون زنگ بزنی تا راهنماییت کنیم ، که بهترین نتیجه رو بگیری.