درباره شرکت ما

کانون رسانه ای پُل

افتخار پُل هموار بر این بوده که توانسته برای مشتریان خود، تجربه رشد واقعی کسب و کار را ایجاد کند. ما با بیش از12سال فعالیت در فضای تبلیغات و بازاریابی سنتی، و 4 سال فعالیت تخصصی در فضای بازاریابی دیجیتال آمیخته ای از خلاقیت را همراه داشته که شما را در مسیر رشد کسب و کارتان همراهی خواهیم کرد. دیجیتال مارکتینگ را با ما تجربه کنید. کانون رسانه ای پُل، درحوزه دیجیتال مارکتینگ با تکیه بر توان کارشناسان تولید محتوا، برنامه نویسان، طراحان و انیماتور های حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت وب، محتوای دیجیتال در حوزه موشن گرافیک، تیزر، مستند، برندسازی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی و مدیریت سوشال مدیا در خدمت سازمان ها، شرکت ها و کسب و کارهای صنفی می باشد.

12+سال تجربه
30+کارشناس مجرب
520+مشتری

ما که هستیم؟

نمونه تیزر تبلیغاتی

بیایید برخی از پروژه های کامل خود را بررسی کنیم

چشم انداز پُل

پُل، در تمام سال های فعالیت خود، اصل احترام به مشتری و حمایت ازکسب و کارهای هدف خود را محور فعالیت های خود قرار داده است.

ماموریت پُل

فعالیت در بازار کشور ما برای بسیاری از کارآفرینان، فضایی رقابتی و چالش برانگیز بوده است. ماموریت پُل، کمک به این کارآفرینان برای برند سازی توسعه کسب و کار خود در بستر دیجیتال مارکتینگ برای داشتن بازاری بهتر است.

هدف پُل

تولید محتوای خلاقانه متناسب با استانداردهای جهانی که منجر به خروجی های مطلوب برای برندها، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی در سطح داخلی و بین اللملی گردد.

پروژه خود را با 10٪ تخفیف از امروز شروع کنید!

 

سابقه درخشان

تعهد به زمان بندی و توجه به خواسته های مشتریان در کنار بهره مندی از استراتژیست های رسانه ، کارشناسان تولید محتوا و متخصصان تولید محـتوا ، ضمن رعایت اخلاق حرفه ای با مخاطبان، همکاری پایدار و موفقی را برای این مجـموعه به ارمغان آورده است. همکاری مستمر با سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ، برگی زریـن در شناسـنامه کاری گروه رسانه ای پُـل می باشد.

از آنجا که اکثر کسب و کار ها در تلاش اند برای فروش بیشتر محصولات و خدمات خود و اخذ سهم بیشتر در بازار از تکنولوژی های روز استفاده کنند، استفاده از تکنیک های بازاریابی دیجیتال و ابزار های آن می تواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه در راستای رشد فزاینده ی کسب و کار ها باشد

دیجیتال مارکتینگ

به بیان خیلی ساده دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی است که در بستر دیجیتال انجام میشود. درواقع همان اصول و نظریه ها بازاریابی سنتی در این شیوه نیز اعمال میشود منتهی تمام این موارد در بستر وب و شبکه های اجتماعی با استفاده از ابزار های آنلاین و مدیا صورت می گیرد

مزایای دیجیتال مارکتینگ

هدفمندی هزینه های بازاریابی آنلاین / 24 ساعته همراه شماییم / گستره نامحدود مشتریان / دسترسی دائم به خدمات / و تغیرات به روز / تحلیل دقیق رفتار مشتریان و دریــافـت بــازخـوردآنـان / تسریع در ارائه خدمات و محصولات به مشتریان / به روز بودن کسب و کار

جمعی از برترین مشتریان ما